FU Teja

FU Teja Brzesko, Bochnia, Wola Dębińska - zwrot podatku Niemcy, Austria, Belgia, UK, USA ...Firma Usługowa Teja powstała w kwietniu 2004 r, a pierwsze przelewy przyjęła 13.04.2004 r.

Była pierwszą tego typu firmą w Brzesku i w najbliższej okolicy.

Mieściła się w podnajętym, maleńkim pomieszczeniu w Domu Towarowym, tak, że jak było paru klientów, to już musieli stać na schodach prowadzących z parteru na I piętro. Ponieważ klientów było mnóstwo, musieliśmy zatrudnić dodatkową osobę do pracy, a wkrótce przenieść się do większego pomieszczenia, w którym jesteśmy do dnia dzisiejszego. Widząc popularność i potrzebę tego typu działalności, firma postanowiła zorganizować podobny punkt w Bochni. Powstał on 02.10.2004 r. i, chociaż nie był tam pierwszą placówką tego typu, od razu zdobył klientów i działa bardzo prężnie do dziś.
Za naszą działalność zdobyłyśmy w 2005 r. nagrodę Mikroprzedsiębiorca roku 2005.

01.02.2006 r. powstał kolejny Punkt Kasowy w Dębnie, a 17.10.2008 placówka na ul. Spółdzielczej 2 w Brzesku.

Obecnie firma realizuje całe spektrum usług, tj:

– przelewy bankowe(za różne świadczenia, w tym realizacja płatności za rachunki),
– pieniężne transfery zagraniczne za pośrednictwem Western Union,
– pośrednictwo w odzyskaniu należnych świadczeń dla osób pracujących za granicą, m.in. Belgia, Holandia, Niemcy, Austria, Anglia – Wielka Brytania i Irlandia w zakresie otrzymania zwrotu podatków, świadczeń na dzieci itp.,
– pośrednictwo kredytowe (kredyty hipoteczne, kredyty chwilówki, kredyty gotówkowe),
– pośrednictwo w odzyskiwaniu opłat likwidacyjnych od polisolokat i innych produktów bankowych,
– drobne usługi biurowe (kopiowanie, faxowanie, drukowanie… itp.).

Firma działa zgodnie z obowiązującą obecnie ustawą o Biurach Usług Płatniczych i spełnia wszystkie wymagane w tym względzie kryteria.